انجمن هواشناس ایرانی

زمان کنونی: ۶-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

تابلوی اعلانات
  • به انجمن هواشناس ایرانی (بزرگترین گروه و تجمع علاقمندان هواشناسی در ایران) خوش آمدید.
  • جهت عضویت و ثبت نام از طریق ایمیل به مدیرکل انجمن اطلاع دهید. ایمیل مدیر انجمن iranmet2009@yahoo.com
  • لطفاً قوانین و مقررات داخلی انجمن را رعایت فرمایید
  • از همه کارشناسان و علاقمندان هواشناسی و اقلیم شناسی کشور جهت مشارکت و همکاری با این انجمن دعوت صمیمانه تقدیم می شود. زکات العلم نشره.

[-]
آخرین ارسالی ها
عکس روز
شروع کننده:دشتي آخرین پست توسط:حسین/خورموج پاسخ ها:4618 عکس و تصویر نمایش ها:326431 زمان:امروز
بحث آزاد
شروع کننده:سعید سالاری آخرین پست توسط:*محمد* پاسخ ها:582 گفتگوی آزاد نمایش ها:0 زمان:امروز
پیش بینی و دیده بانی روزانه سال زراعی 93-94 Daily Forecast
شروع کننده:هادی آخرین پست توسط:شهاب-بهارستان پاسخ ها:31652 پیش بینی روزانه نمایش ها:1122884 زمان:امروز
خنده های تلخ و شیرین
شروع کننده:امیررضا آخرین پست توسط:F3RY پاسخ ها:3407 خنده بازار نمایش ها:76182 زمان:امروز
تایپک مسابقات ورزشی و حواشی آن
شروع کننده:پوریا آخرین پست توسط:*محمد* پاسخ ها:1354 گفتگوی آزاد نمایش ها:96076 زمان:امروز
مباحث مذهبی
شروع کننده:سیدحسن حسینی آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:2431 دین و مذهب نمایش ها:99103 زمان:امروز
بررسی شاخص ها و اثرات آن بر دما و بارش سالهای مختلف
شروع کننده:سعید سالاری آخرین پست توسط:ولی خانی پاسخ ها:53 مباحث هواشناسي نمایش ها:0 زمان:امروز
پیش بینی فصلی Seasonal forecast weather
شروع کننده:مسعود آخرین پست توسط:man13 پاسخ ها:2184 پیش بینی بلندمدت نمایش ها:510552 زمان:امروز
مونسون 94 (Monsoon 2015)
شروع کننده:دشتي آخرین پست توسط:شهاب-بهارستان پاسخ ها:36 پیش بینی روزانه نمایش ها:0 زمان:امروز
پیش بینی هوای استان فارس Weather forecast Fars province
شروع کننده:Mehdi.B آخرین پست توسط:peyman پاسخ ها:6597 پیش بینی ها نمایش ها:321514 زمان:دیروز
گفتمان تاریخی-فرهنگی-زبانی "ایران بزرگ"
شروع کننده:peyman آخرین پست توسط:*محمد* پاسخ ها:356 گفتگوی آزاد نمایش ها:0 زمان:امروز
پیش بینی هوای اصفهان و یزد Weather forecast provinces of Isfahan and Yazd
شروع کننده:حمید_شیراز آخرین پست توسط:peyman پاسخ ها:5652 پیش بینی ها نمایش ها:290537 زمان:دیروز
ثبت مقدار بارش شهرها در فصل 93-94
شروع کننده:دشتي آخرین پست توسط:peyman پاسخ ها:58 پیش بینی ها نمایش ها:4428 زمان:دیروز
سیر در خلقت- تصاویری از طبیعت بکر ایران
شروع کننده:*برف* آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:35 گردش در طبیعت ایران نمایش ها:11472 زمان:۳-۵-۱۳۹۴
بررسی النینو 2015 El Niño
شروع کننده:Mehdi.B آخرین پست توسط:شهاب-بهارستان پاسخ ها:204 پیش بینی روزانه نمایش ها:16555 زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

زمان کنونی: ۶-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مسعود
آخرین ارسال: man13
پاسخ: 2185
بازدید: 510553

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو عادی
آفلاین
متخصص پیش بینی

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 67
سپاس ها 2491
سپاس شده 2942 بار در 334 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
اللهم عجل الولیک الفرج

ارسال: #1
مديركل مركز پيش بيني وضع هواي كشور در گفتگو با اطلاعات:

پائيزي پربارش در راه است

سرويس اقتصادي: سال زراعي آينده که از مهرماه آغاز مي‌شود، به لحاظ بارش‌هاي جوي يک سال خوب ارزيابي مي‌شود.
آقاي پرويز رضا زاده مدير كل مرکز پيش بيني وضع هواي کشور در يک گفتگوي اختصاصي با خبرنگار اطلاعات و در تحليل اوضاع جوي تابستان امسال گفت: بارش‌هاي جوي تابستان امسال بيشتر از سالهاي پيش خواهد بود، بطوري که پيش بيني مي‌شود 7 درصد از نياز سال زراعي جاري بارندگي‌هاي جوي در 3 ماه آينده تامين شود.
به گفته وي سال زراعي معمولا از پاييز آغاز مي‌شود و در تابستان سال بعد خاتمه مي‌يابد. سال زراعي جاري نيز که از پاييز 90 آغاز شده، انتهاي تابستان امسال پايان خواهد يافت.
رضا زاده گفت: نقش بارندگي‌هاي تابستان در شرايط جوي پاييز پيش رو بسيار موثر است و نويد بخش شروعي خوب براي سال زراعي آينده است.
مدير كل مرکز پيش بيني وضع هواي کشور گفت: تابستان امسال نيز يک تابستان نرمال است وگرم و خشک نخواهد بود. انتظار بر اين است که ميانگين دماي هوا در سه ماه آينده در سطح کل کشور حداکثر 5/0 درجه کمتر از حد طبيعي باشد که مقياس مطلوبي است و نشان مي‌دهد تابستان چندان گرمي نخواهيم داشت.
وي افزود: همبستگي شرايط موجود با ويژگي‌هاي دور پيوند جوي نمايانگر اين مطلب است که پاييز خوبي نيز درپيش داريم، زيرا به لحاظ پيدايش شرايط «ال نينو» دماي آبهاي اقيانوسي بيشتر از دماي منطقه حاره‌اي خواهد شد. بنابر اين شرايط براي بارندگي مطلوب‌تر است و سال زراعي آينده که از مهرماه آغاز مي‌شود، پاييز کم بارشي نخواهد داشت.‏ حتي مي‌توان عنوان کرد که بارش‌هاي جوي در پاييز امسال در حد طبيعي و تا حدودي بيشتر ازسطح طبيعي است.

کاربران میهمان قادر به دیدن تصاویر نمی باشند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ عصر، توسط دشتي.)
۲۸-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط شهاب-بوشهر ، hossein ، دشتي ، arash90 ، *برف* ، kahoorestan ، علی رضا ، علی خورموجی
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 171
سپاس ها 14
سپاس شده 90 بار در 240 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #2
RE: پاییزی پر بارش در راه است...
پیش بینی من برای پاییز 91.
مهر: آغاز بارشهای گسترده و شدید در این ماه و کاهش بی سابقه دما در این ماه...
آبان: کاهش موقت بارندگی در ابتدای این ماه در حدود 15 روز و بعد آغاز بارش های شدید و گسترده برف و باران در سطح کشور..
آذر : تا 10 آذر بارش های گسترده ادامه دارن....از این زمان به بعد وقفه بارشی پاییزه مجددا در کشور آغاز شده و حدود 35 روز ادامه خواهد داشت ..همراه این وقفه هوای سرد و خشکی کشور رو در بر میگیره....
پاییز زمستانی رو در ابتدا خواهیم داشت ...و زمستانی دیر رس همچون پارسال.!
اینو هم اضافه کنم که شهریور پربارشی نیز برای غرب کشور خواهیم داشت.!

بنده جهان خودم هستم وجدان صدای بابامه!کاربران میهمان قادر به دیدن تصاویر نمی باشند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ عصر، توسط saeid.)
۲۸-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط دشتي ، مسعود ، شهاب-بهارستان ، علی رضا ، علی خورموجی
sarmast- govaver
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 261
سپاس ها -1
سپاس شده 23 بار در 115 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #3
این پیش بینی شما سعید جان تا اندازه بسیار زیادی شبیه به هوای پاییز 1376 است، انشالله درست باشد، چون ما در سال گذشته وضع خوبی نداشتیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ صبح، توسط کیوان - کلهر.)
۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط amin386 ، علی رضا
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 14
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #4
انشالا کیوان همینطوری میشه...فقط یه چیز خوبی هم هست که شهریور امسال مثل سال 86 بارشهای خوبی رو در کرمانشاه داریم....

بنده جهان خودم هستم وجدان صدای بابامه!کاربران میهمان قادر به دیدن تصاویر نمی باشند
۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ عصر
sarmast- govaver
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 261
سپاس ها -1
سپاس شده 23 بار در 115 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #5
سلام سعید، منظور من پاییز سال 76 بوده که بارشهای خوبی در آبان ونیمه اول آذر رخ داده است.
اگر اشتباه نکنم شهریور 87 ( بعد از خشکسالی وحشتناک و سرمای فراگیر زمستان 86) بود که بارندگی خوب بود، و در همان سال مهر ماه بارندگی نداشتیم اما بارندگی آبان بسیار خوب بود که همین بارندگی ها باعث شد سال 87 سال خوبی از نظر کشاورزی و دامداری باشد.
۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ عصر
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 14
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #6
اره میدونم کیوان من اشتباه حساب کردم شهریور 87 بود که بارشهای پشت سر هم و شدید رو داشتیم...
من یادمه وقتی که شهریور تموم شد تا 5 مهر هم بارش داشتیم توی استان....
جمع کل بارش گهواره تو اون شهریور رقم 65 میلیمتر بود که خیلی جالب و رقم درشت و بی سابقه ای بود...
البته بارش ها از 13 شهریور تا پایانش ادامه داشتن....31 شهریور بیشترین مقدار رو داشت..

۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ عصر
هواكده
آفلاین
متخصص پیش بینی

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 198
سپاس ها 13719
سپاس شده 23621 بار در 2407 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
@خدا زمين را نگاه چه جو گرفتتش

ارسال: #7
سلام

بنابر گفته عشایر استان فارس بعلت اینکه در تابستان امسال باد صبا و باد جنوب غربی بسیار وزیده انتظار میرود پاییز پر از بارانهای سیل آسا باشد .

از طرفی شرایط از همه لحاظ آماده است.

از حاکمیت النینو گرفته تا حاکمیت سیارات در بروج آبی ( بروج ، حوت عقرب سرطان )

خدا به خیر بگذرونه.
۸-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط مسعود ، دشتي ، مهرداد ، شهاب-بوشهر ، *برف* ، peyman ، amin386 ، علی رضا
هواكده
آفلاین
متخصص پیش بینی

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 13719
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #8
این پیام از طرف رفیق خوبم آقای محمد از فارس است :

دیروز یکی از عشایر منطقه ما گفت علاوه بر بادهای خوبی که از خرداد در حال وزیدن است علائم خوب دیگری هم داریم او گفت پدران ما عقیده داشتند اگر در تابستان شب هوا ابری شود و قبل از طلوع خورشید این ابرها از هم پاره شود و با طلوع آفتاب ابری در آسمان نباشد این نشانه خوبی برای بارندگیهای زیاد در پاییز و زمستان است که امسال اینگونه است از او خواستم تاریخی برای بارندگی پاییز و زمستان بگوید گفت به یاری خدا از بعد از ظهر بیست و سوم آبان بارندگی خوبی در استان فارس شروع می شود و در 24 و 25 آبان به اوج می رسد او همچنین گفت چله زمستان امسال پی در پی بارندگیهای خوبی داریم الحمدلله
یک پژوهشگر و محقق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بر اثر تغییر اقلیم جهانی پیش بینی می‌شود که بارش‌های شدید در کشور به میزان 30 درصد و بارش‌های فوق سنگین به میزان 39 درصد افزایش پیدا کنند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ عصر، توسط اميركوروش.)
۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط مسعود ، *برف* ، peyman ، amin386 ، علی رضا
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 14
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #9
بله...امیر کوروش منم با این گفته هها موافقم...
ولی به نظر من پاییز و زمستان امسال از هر سالی سرد تر خواهد بود و زمستان زودرسی داریم...
نظرت چیه؟

۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر
 سپاس شده توسط iman-babolsar ، مسعود ، *برف* ، amin386 ، علی رضا
هواكده
آفلاین
متخصص پیش بینی

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 13719
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #10
(۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر)saeid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله...امیر کوروش منم با این گفته هها موافقم...
ولی به نظر من پاییز و زمستان امسال از هر سالی سرد تر خواهد بود و زمستان زودرسی داریم...
نظرت چیه؟
به نظر بنده پاییز امسال زودرس و زمستان سر موقع طبیعی خود رخ خواهد داد .
پاییز دما کمتر از نرمال و بارشها بیش از نرمال
زمستان بارش برف بیش از نرمال
۱۴-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط *برف* ، علی رضا
ارسال پاسخ 

بازدید کنندگان از موضوع
130 کاربر از این مبحث دیدن کرده اند :
بارون (امروز, ۰۲:۲۷ عصر)، ehsan913 (امروز, ۰۲:۲۴ عصر)، Shahsavani_Neyriz (امروز, ۰۲:۱۶ عصر)، هاشمی زاده 814 (امروز, ۰۱:۰۰ عصر)، 0پاییز0 (امروز, ۱۲:۵۶ عصر)، mostafa.20 (امروز, ۱۲:۱۲ عصر)، paradise036 (امروز, ۱۲:۰۷ عصر)، علي كيان جم (امروز, ۱۱:۴۳ صبح)، mt1393 (امروز, ۱۱:۳۹ صبح)، ali kiya (امروز, ۱۱:۳۷ صبح)، peyman (امروز, ۱۱:۳۲ صبح)، مهدی وباران (امروز, ۱۱:۰۹ صبح)، ahmad (امروز, ۱۰:۱۴ صبح)، سعید محمدی (امروز, ۰۹:۳۹ صبح)، بیگانی***رفسنجان (امروز, ۰۹:۳۳ صبح)، سعید سالاری (امروز, ۰۹:۱۵ صبح)، omar (امروز, ۰۹:۰۱ صبح)، ولی خانی (امروز, ۰۸:۵۰ صبح)، zare (امروز, ۰۸:۰۲ صبح)، مجید از رفسنجان (امروز, ۰۷:۵۱ صبح)، revo71 (امروز, ۰۷:۴۴ صبح)، southboy (امروز, ۰۷:۲۹ صبح)، *محمد* (امروز, ۰۷:۲۷ صبح)، omran (امروز, ۰۷:۱۶ صبح)، reza-eshtehard (امروز, ۰۷:۱۵ صبح)، danial (امروز, ۰۷:۱۰ صبح)، farnam (امروز, ۰۶:۱۸ صبح)، صداقت (امروز, ۰۶:۱۷ صبح)، hamzeh01 (امروز, ۰۶:۱۴ صبح)، 1976abolfazl (امروز, ۰۴:۴۰ صبح)، مسعود (امروز, ۰۲:۳۸ صبح)، thunder (امروز, ۰۲:۳۳ صبح)، سعید- پارسیان (امروز, ۰۲:۰۵ صبح)، man13 (امروز, ۰۱:۳۸ صبح)، m_d2347 (امروز, ۰۱:۳۴ صبح)، سینا مومنی (امروز, ۰۱:۲۸ صبح)، حامور (امروز, ۰۱:۱۳ صبح)، دشتي (امروز, ۰۱:۰۶ صبح)، احمد_ اصفهان (امروز, ۱۲:۵۸ صبح)، asadollahrft (دیروز, ۱۱:۴۶ عصر)، MNSHF (دیروز, ۱۱:۲۲ عصر)، مسیح پورهدایتی (دیروز, ۱۱:۱۰ عصر)، ha118814kh (دیروز, ۱۰:۲۴ عصر)، mohammad2003 (دیروز, ۱۰:۱۳ عصر)، هرمزگانی (دیروز, ۰۹:۵۱ عصر)، احسان-مشهد59 (دیروز, ۰۹:۴۴ عصر)، iman (دیروز, ۰۹:۰۶ عصر)، amirbord (دیروز, ۰۸:۳۹ عصر)، اميركوروش (دیروز, ۰۷:۱۹ عصر)، hashem (دیروز, ۰۷:۱۷ عصر)، علیرضا@ (دیروز, ۰۶:۲۳ عصر)، ardina...badri (دیروز, ۰۴:۱۶ عصر)، omidiyeh (دیروز, ۰۳:۴۱ عصر)، shirazsong (دیروز, ۰۳:۳۳ عصر)، ahmad13941 (دیروز, ۰۳:۱۸ عصر)، یاسین از خرم آباد (دیروز, ۰۳:۱۰ عصر)، iman-babolsar (دیروز, ۰۲:۵۴ عصر)، soroosh (دیروز, ۰۲:۵۲ عصر)، ava22 (دیروز, ۰۲:۴۹ عصر)، mahdi// (دیروز, ۰۲:۰۹ عصر)، tiknet (دیروز, ۰۱:۵۲ عصر)، HOSSAIN GORGE (دیروز, ۰۱:۵۲ عصر)، شهاب-بهارستان (دیروز, ۰۱:۴۵ عصر)، hamid-p71 (دیروز, ۰۱:۴۰ عصر)، masoud1371 (دیروز, ۰۱:۳۵ عصر)، ymail (دیروز, ۰۱:۲۹ عصر)، م!!ج (دیروز, ۰۱:۲۷ عصر)، خشکسالی دهه 80ایران (دیروز, ۰۱:۱۴ عصر)، mojtaba68 (دیروز, ۱۲:۵۸ عصر)، مهدی-جهرم (دیروز, ۱۲:۵۰ عصر)، bahramian (دیروز, ۱۰:۵۰ صبح)، mohammad 19 (دیروز, ۱۰:۳۹ صبح)، ashkan (دیروز, ۰۱:۰۶ صبح)، حنیف1 (دیروز, ۱۲:۴۸ صبح)، navid fallah (دیروز, ۱۲:۴۸ صبح)، abolfazl1976 (دیروز, ۱۲:۱۲ صبح)، سهراب (۴-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ عصر)، سعدی (۴-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ عصر)، دیده بان درودزن (۴-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ عصر)، حسین/خورموج (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ عصر)، میرمومنی (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۶:۲۱ عصر)، khaled (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ عصر)، kalyasoun (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۵:۱۸ عصر)، kelidefars (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ عصر)، 4delshabnazir (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ عصر)، geo2b850350 (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ عصر)، حسین اکبریان (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ عصر)، پیمان30 (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ عصر)، mohsenvcc (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ عصر)، roza106 (۴-۵-۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ عصر)، عباسی (۴-۵-۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ عصر)، halkk62 (۴-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ صبح)، اذربایجان غربی (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ صبح)، kourosh (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ صبح)، هادی 11 (۴-۵-۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ صبح)، سیدمحمد (۳-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ عصر)، tazekar (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ عصر)، edris2 (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ عصر)، raminstorm66 (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ عصر)، changiz (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ عصر)، alireza sh (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ عصر)، dehghani (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ صبح)، حسین 62 (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۸:۰۶ صبح)، نادر (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ صبح)، alex22 (۳-۵-۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ صبح)، shookan3 (۳-۵-۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ صبح)، محمد از كرمان (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ عصر)، جعفرقلی (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ عصر)، hamed s (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ عصر)، علیرضا یوسفی (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۵۸ عصر)، cherik (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ عصر)، خوزستانی (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ عصر)، tufan khan (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۲۳ عصر)، ramin668 (۲-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ صبح)، khajeh202@.gimal.com (۱-۵-۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ صبح)، mehdi_ok (۱-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۵۲ صبح)، hesam6878 (۱-۵-۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ صبح)، fibonachi (۳۱-۴-۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ عصر)، abscom (۳۱-۴-۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ عصر)، Farshid 3951 (۳۱-۴-۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ عصر)، امیر تهرانی (۳۱-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ عصر)، رضا (۳۱-۴-۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ صبح)، اسماعیل (۳۱-۴-۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ صبح)، rsoltani (۳۰-۴-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ عصر)، امیر 1368 (۳۰-۴-۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ عصر)، داوود (۳۰-۴-۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ عصر)، hamedydn (۳۰-۴-۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ عصر)، mafmaf (۳۰-۴-۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ عصر)، sadeq_1985 (۳۰-۴-۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ عصر)، iraj (۳۰-۴-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان