انجمن هواشناس ایرانی

زمان کنونی: ۹-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

تابلوی اعلانات
  • به انجمن هواشناس ایرانی (بزرگترین گروه و تجمع علاقمندان هواشناسی در ایران) خوش آمدید. ایمیل مدیرکل انجمن iranmet2009@yahoo.com
  • در صورت وجود مشکل در فعالسازی حساب کاربری در انجمن از طریق ایمیل به مدیرکل انجمن اطلاع دهید
  • لطفاً قوانین و مقررات داخلی انجمن را رعایت فرمایید
  • از همه کارشناسان و علاقمندان هواشناسی و اقلیم شناسی کشور جهت مشارکت و همکاری با این انجمن دعوت صمیمانه تقدیم می شود. زکات العلم نشره.

[-]
آخرین ارسالی ها
پیش بینی و دیده بانی روزانه سال زراعی 93-94
شروع کننده:هادی آخرین پست توسط:دیده بان درودزن پاسخ ها:4157 پیش بینی روزانه نمایش ها:173463 زمان:امروز
پیش بینی هوای اصفهان و یزد Weather forecast provinces of Isfahan and Yazd
شروع کننده:حمید_شیراز آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:2324 پیش بینی ها نمایش ها:164662 زمان:امروز
مباحث مذهبی
شروع کننده:سیدحسن حسینی آخرین پست توسط:سعید محمدی پاسخ ها:1648 دین و مذهب نمایش ها:34922 زمان:امروز
تشکر ، پیشنهاد ، انتقاد
شروع کننده:مهران آخرین پست توسط:pash پاسخ ها:1713 دفتر مدیریت انجمن نمایش ها:108753 زمان:امروز
پیش بینی هوای استان فارس Weather forecast Shiraz and Fars province
شروع کننده:Mehdi.B آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:2509 پیش بینی ها نمایش ها:154192 زمان:امروز
عکس و فیلم بارش های کشور (فصل 93-94)
شروع کننده:دشتی آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:4 عکس و فیلم نمایش ها:426 زمان:امروز
تغییر نام کاربری
شروع کننده:دشتی آخرین پست توسط:pash پاسخ ها:21 دفتر مدیریت انجمن نمایش ها:1252 زمان:امروز
پیش بینی هوای تهران و حاشیه البرز Weather forecasts Tehran and Alborz, North I
شروع کننده:دشتی آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:1752 پیش بینی ها نمایش ها:197911 زمان:امروز
پیش بینی هوای استانهای هرمزگان وسیستان وبلوچستان
شروع کننده:(عبدالعزیز) آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:2618 پیش بینی ها نمایش ها:184283 زمان:امروز
عکس روز
شروع کننده:دشتی آخرین پست توسط:هادی پاسخ ها:2943 عکس و تصویر نمایش ها:209595 زمان:امروز
طوفان حاره ای دریای عرب
شروع کننده:محمد-قشم آخرین پست توسط:man13 پاسخ ها:280 توفان ها و مونسون تابستانی نمایش ها:74448 زمان:۷-۸-۱۳۹۳
پیش بینی فصلی Seasonal forecast weather
شروع کننده:مسعود آخرین پست توسط:جاسکی پاسخ ها:1946 پیش بینی بلندمدت نمایش ها:393225 زمان:۶-۸-۱۳۹۳
پیش بینی های هواشناسی تجربی-بدون نقشه ،مدل و ..
شروع کننده:حمید_شیراز آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:449 پیش بینی ها نمایش ها:59630 زمان:امروز
خنده های تلخ و شیرین
شروع کننده:امیررضا آخرین پست توسط:mojtaba23 پاسخ ها:1303 خنده بازار نمایش ها:39432 زمان:۵-۸-۱۳۹۳
آتش قلب زاینده رود را سوزاند! + عکس
شروع کننده:دشتی آخرین پست توسط:*برف* پاسخ ها:17 خشکسالی نمایش ها:1605 زمان:۳-۸-۱۳۹۳
تایپک مسابقات ورزشی و حواشی آن
شروع کننده:پوریا آخرین پست توسط:man13 پاسخ ها:619 گفتگوی آزاد نمایش ها:73961 زمان:۲-۸-۱۳۹۳
مطالب مفید و مرتبط با هواشناسی
شروع کننده:ahmad آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:95 مباحث مربوط به پیش بینی نمایش ها:2976 زمان:۲-۸-۱۳۹۳
بررسی احتمال وقوع النینو 2015- 2014 و تاثیرات آن
شروع کننده:Mehdi.B آخرین پست توسط:ahmad پاسخ ها:148 مباحث مربوط به پیش بینی نمایش ها:12083 زمان:۲-۸-۱۳۹۳
دانلود برنامه های هواشناسی
شروع کننده:saeid آخرین پست توسط:mostafa پاسخ ها:18 سخت افزار و نرم افزارهای هواشناسی نمایش ها:5327 زمان:۲-۸-۱۳۹۳
دروس هواشناسی
شروع کننده:محمد-کنگان آخرین پست توسط:mjvali پاسخ ها:155 آموزش نمایش ها:31159 زمان:۱-۸-۱۳۹۳
نتایج خشکسالی در ایران
شروع کننده:دشتی آخرین پست توسط:*برف* پاسخ ها:39 خشکسالی نمایش ها:3957 زمان:۳-۸-۱۳۹۳
فناوری اطلاعات
شروع کننده:احمد_ اصفهان آخرین پست توسط:man13 پاسخ ها:20 گفتگوی آزاد نمایش ها:2847 زمان:۲-۸-۱۳۹۳
آغاز عصر یخبندان جدید و افزایش پوشش یخی قطب شمال
شروع کننده:احمد_ اصفهان آخرین پست توسط:*برف* پاسخ ها:13 مدل های عوامل دورپیوندی نمایش ها:3885 زمان:۲۹-۷-۱۳۹۳
هشدار : غرب کشور
شروع کننده:saeid آخرین پست توسط:man13 پاسخ ها:9 هشدارها نمایش ها:3011 زمان:۲۸-۷-۱۳۹۳
نحوه استفاده از امکانات انجمن (پرسش و پاسخ)
شروع کننده:دشتی آخرین پست توسط:mjvali پاسخ ها:2 آموزش نمایش ها:591 زمان:۱-۸-۱۳۹۳
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

زمان کنونی: ۹-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: مسعود
آخرین ارسال: جاسکی
پاسخ: 1947
بازدید: 393226

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
Super Moderator
آفلاین
Super Moderators

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 67
سپاس ها 1435
سپاس شده 1417 بار در 221 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
اللهم عجل الولیک الفرج

ارسال: #1
مديركل مركز پيش بيني وضع هواي كشور در گفتگو با اطلاعات:

پائيزي پربارش در راه است

سرويس اقتصادي: سال زراعي آينده که از مهرماه آغاز مي‌شود، به لحاظ بارش‌هاي جوي يک سال خوب ارزيابي مي‌شود.
آقاي پرويز رضا زاده مدير كل مرکز پيش بيني وضع هواي کشور در يک گفتگوي اختصاصي با خبرنگار اطلاعات و در تحليل اوضاع جوي تابستان امسال گفت: بارش‌هاي جوي تابستان امسال بيشتر از سالهاي پيش خواهد بود، بطوري که پيش بيني مي‌شود 7 درصد از نياز سال زراعي جاري بارندگي‌هاي جوي در 3 ماه آينده تامين شود.
به گفته وي سال زراعي معمولا از پاييز آغاز مي‌شود و در تابستان سال بعد خاتمه مي‌يابد. سال زراعي جاري نيز که از پاييز 90 آغاز شده، انتهاي تابستان امسال پايان خواهد يافت.
رضا زاده گفت: نقش بارندگي‌هاي تابستان در شرايط جوي پاييز پيش رو بسيار موثر است و نويد بخش شروعي خوب براي سال زراعي آينده است.
مدير كل مرکز پيش بيني وضع هواي کشور گفت: تابستان امسال نيز يک تابستان نرمال است وگرم و خشک نخواهد بود. انتظار بر اين است که ميانگين دماي هوا در سه ماه آينده در سطح کل کشور حداکثر 5/0 درجه کمتر از حد طبيعي باشد که مقياس مطلوبي است و نشان مي‌دهد تابستان چندان گرمي نخواهيم داشت.
وي افزود: همبستگي شرايط موجود با ويژگي‌هاي دور پيوند جوي نمايانگر اين مطلب است که پاييز خوبي نيز درپيش داريم، زيرا به لحاظ پيدايش شرايط «ال نينو» دماي آبهاي اقيانوسي بيشتر از دماي منطقه حاره‌اي خواهد شد. بنابر اين شرايط براي بارندگي مطلوب‌تر است و سال زراعي آينده که از مهرماه آغاز مي‌شود، پاييز کم بارشي نخواهد داشت.‏ حتي مي‌توان عنوان کرد که بارش‌هاي جوي در پاييز امسال در حد طبيعي و تا حدودي بيشتر ازسطح طبيعي است.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ عصر، توسط دشتی.)
۲۸-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط شهاب-بوشهر ، hossein ، دشتی ، arash90 ، *برف* ، kahoorestan ، علی رضا
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 171
سپاس ها 14
سپاس شده 66 بار در 239 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #2
RE: پاییزی پر بارش در راه است...
پیش بینی من برای پاییز 91.
مهر: آغاز بارشهای گسترده و شدید در این ماه و کاهش بی سابقه دما در این ماه...
آبان: کاهش موقت بارندگی در ابتدای این ماه در حدود 15 روز و بعد آغاز بارش های شدید و گسترده برف و باران در سطح کشور..
آذر : تا 10 آذر بارش های گسترده ادامه دارن....از این زمان به بعد وقفه بارشی پاییزه مجددا در کشور آغاز شده و حدود 35 روز ادامه خواهد داشت ..همراه این وقفه هوای سرد و خشکی کشور رو در بر میگیره....
پاییز زمستانی رو در ابتدا خواهیم داشت ...و زمستانی دیر رس همچون پارسال.!
اینو هم اضافه کنم که شهریور پربارشی نیز برای غرب کشور خواهیم داشت.!

بنده جهان خودم هستم وجدان صدای بابامه!pkbee5_eefd15
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ عصر، توسط saeid.)
۲۸-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط دشتی ، مسعود ، شهاب-بهارستان ، علی رضا
Govāver
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 261
سپاس ها -1
سپاس شده 16 بار در 115 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #3
این پیش بینی شما سعید جان تا اندازه بسیار زیادی شبیه به هوای پاییز 1376 است، انشالله درست باشد، چون ما در سال گذشته وضع خوبی نداشتیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ صبح، توسط کیوان - کلهر.)
۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ صبح
 سپاس شده توسط aminnezhadzareei ، علی رضا
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 14
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #4
انشالا کیوان همینطوری میشه...فقط یه چیز خوبی هم هست که شهریور امسال مثل سال 86 بارشهای خوبی رو در کرمانشاه داریم....

۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Govāver
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 261
سپاس ها -1
سپاس شده 16 بار در 115 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #5
سلام سعید، منظور من پاییز سال 76 بوده که بارشهای خوبی در آبان ونیمه اول آذر رخ داده است.
اگر اشتباه نکنم شهریور 87 ( بعد از خشکسالی وحشتناک و سرمای فراگیر زمستان 86) بود که بارندگی خوب بود، و در همان سال مهر ماه بارندگی نداشتیم اما بارندگی آبان بسیار خوب بود که همین بارندگی ها باعث شد سال 87 سال خوبی از نظر کشاورزی و دامداری باشد.
۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ عصر
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 14
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #6
اره میدونم کیوان من اشتباه حساب کردم شهریور 87 بود که بارشهای پشت سر هم و شدید رو داشتیم...
من یادمه وقتی که شهریور تموم شد تا 5 مهر هم بارش داشتیم توی استان....
جمع کل بارش گهواره تو اون شهریور رقم 65 میلیمتر بود که خیلی جالب و رقم درشت و بی سابقه ای بود...
البته بارش ها از 13 شهریور تا پایانش ادامه داشتن....31 شهریور بیشترین مقدار رو داشت..

۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ عصر
هواكده
آفلاین
Super Moderators

وضعيت :
اطلاعات من

اعتبار: 198
سپاس ها 5230
سپاس شده 9663 بار در 1233 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
حلول زمستان در پاييز

ارسال: #7
سلام

بنابر گفته عشایر استان فارس بعلت اینکه در تابستان امسال باد صبا و باد جنوب غربی بسیار وزیده انتظار میرود پاییز پر از بارانهای سیل آسا باشد .

از طرفی شرایط از همه لحاظ آماده است.

از حاکمیت النینو گرفته تا حاکمیت سیارات در بروج آبی ( بروج ، حوت عقرب سرطان )

خدا به خیر بگذرونه.
۸-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط مسعود ، دشتی ، مهرداد ، شهاب-بوشهر ، *برف* ، peyman ، aminnezhadzareei ، علی رضا
هواكده
آفلاین
Super Moderators

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 5230
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
حلول زمستان در پاييز

ارسال: #8
این پیام از طرف رفیق خوبم آقای محمد از فارس است :

دیروز یکی از عشایر منطقه ما گفت علاوه بر بادهای خوبی که از خرداد در حال وزیدن است علائم خوب دیگری هم داریم او گفت پدران ما عقیده داشتند اگر در تابستان شب هوا ابری شود و قبل از طلوع خورشید این ابرها از هم پاره شود و با طلوع آفتاب ابری در آسمان نباشد این نشانه خوبی برای بارندگیهای زیاد در پاییز و زمستان است که امسال اینگونه است از او خواستم تاریخی برای بارندگی پاییز و زمستان بگوید گفت به یاری خدا از بعد از ظهر بیست و سوم آبان بارندگی خوبی در استان فارس شروع می شود و در 24 و 25 آبان به اوج می رسد او همچنین گفت چله زمستان امسال پی در پی بارندگیهای خوبی داریم الحمدلله
یک پژوهشگر و محقق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بر اثر تغییر اقلیم جهانی پیش بینی می‌شود که بارش‌های شدید در کشور به میزان 30 درصد و بارش‌های فوق سنگین به میزان 39 درصد افزایش پیدا کنند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ عصر، توسط اميركوروش.)
۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط مسعود ، *برف* ، peyman ، aminnezhadzareei ، علی رضا
سعید از گهواره
آفلاین

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 14
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
فقط برف و بارون

ارسال: #9
بله...امیر کوروش منم با این گفته هها موافقم...
ولی به نظر من پاییز و زمستان امسال از هر سالی سرد تر خواهد بود و زمستان زودرسی داریم...
نظرت چیه؟

۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر
 سپاس شده توسط iman-babolsar ، مسعود ، *برف* ، aminnezhadzareei ، علی رضا
هواكده
آفلاین
Super Moderators

وضعيت :
اطلاعات من

سپاس ها 5230
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته
حلول زمستان در پاييز

ارسال: #10
(۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر)saeid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله...امیر کوروش منم با این گفته هها موافقم...
ولی به نظر من پاییز و زمستان امسال از هر سالی سرد تر خواهد بود و زمستان زودرسی داریم...
نظرت چیه؟
به نظر بنده پاییز امسال زودرس و زمستان سر موقع طبیعی خود رخ خواهد داد .
پاییز دما کمتر از نرمال و بارشها بیش از نرمال
زمستان بارش برف بیش از نرمال
۱۴-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط *برف* ، علی رضا
ارسال پاسخ 

بازدید کنندگان از موضوع
149 کاربر از این مبحث دیدن کرده اند :
سینا مومنی (امروز, ۰۴:۰۴ عصر)، mojtaba23 (امروز, ۰۳:۴۹ عصر)، اذربایجان غربی (امروز, ۰۲:۳۴ عصر)، iman (امروز, ۰۱:۳۶ عصر)، zardrang (امروز, ۱۲:۴۰ عصر)، peyman (امروز, ۱۲:۳۰ عصر)، مهدی-جهرم (امروز, ۱۲:۱۵ عصر)، taha56 (امروز, ۱۱:۱۷ صبح)، reza-rosh (امروز, ۰۳:۱۵ صبح)، علی خورموجی (امروز, ۰۳:۰۲ صبح)، ha118814kh (امروز, ۰۲:۵۹ صبح)، aria.7270 (امروز, ۰۲:۱۶ صبح)، milad (امروز, ۰۲:۱۱ صبح)، rezahasani (امروز, ۰۱:۲۵ صبح)، hasan (امروز, ۰۱:۰۵ صبح)، دیده بان درودزن (دیروز, ۱۱:۵۲ عصر)، Shahsavani_Neyriz (دیروز, ۱۱:۰۴ عصر)، آرتین 22 (دیروز, ۱۰:۲۳ عصر)، roza106 (دیروز, ۱۰:۰۹ عصر)، kourosh (دیروز, ۰۹:۵۱ عصر)، omidi (دیروز, ۰۹:۳۴ عصر)، علیرضا از قزوین (دیروز, ۰۹:۲۷ عصر)، bahramian (دیروز, ۰۸:۱۶ عصر)، halkk62 (دیروز, ۰۸:۰۸ عصر)، 100125042 (دیروز, ۰۷:۳۱ عصر)، mojtaba68 (دیروز, ۰۷:۰۵ عصر)، رضا نسیم (دیروز, ۰۶:۴۶ عصر)، ymail (دیروز, ۰۵:۰۲ عصر)، mohsen4030 (دیروز, ۰۴:۴۴ عصر)، امیرکشاورز (دیروز, ۰۴:۲۲ عصر)، behroz3666 (دیروز, ۰۳:۴۴ عصر)، ehsan 93 (دیروز, ۰۳:۱۵ عصر)، tufan khan (دیروز, ۰۱:۰۷ عصر)، hamzeh01 (دیروز, ۱۲:۵۴ عصر)، شهرام محب علي (دیروز, ۱۲:۳۰ عصر)، خشکسالی دهه 80ایران (دیروز, ۱۱:۳۵ صبح)، hossein (دیروز, ۱۰:۴۵ صبح)، پیمان آریایی (دیروز, ۱۰:۱۱ صبح)، امیر-کرمانی (دیروز, ۰۶:۲۱ صبح)، sadeq_1985 (دیروز, ۰۴:۰۰ صبح)، elahi114 (دیروز, ۰۳:۱۶ صبح)، pezhwaki (دیروز, ۰۲:۴۶ صبح)، psk (دیروز, ۱۲:۰۰ صبح)، abod_6464 (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ عصر)، qasim (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ عصر)، yas1362 (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ عصر)، samnow (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ عصر)، احمد_ اصفهان (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ عصر)، ترنم باران (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ عصر)، farnam (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ عصر)، thunder (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ عصر)، alex22 (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ عصر)، ss1363 (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ عصر)، شهاب-بهارستان (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ عصر)، یدالهی (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ عصر)، mehdih1 (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ عصر)، alireza sh (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ عصر)، حسین خالقی یکتا (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ عصر)، Mohammadreza_shz (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ عصر)، puter (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ عصر)، iman-babolsar (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ عصر)، حسین اکبریان (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ عصر)، Reza-Baran (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ عصر)، man13 (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ صبح)، HASAN QESHM (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ صبح)، عبدالرحمان از رامهرمز (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ صبح)، tazekar (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ صبح)، ℳℴℎaℳadℛℰza-ℬandaℛabbas (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ صبح)، mostafa (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ صبح)، shookan3 (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ صبح)، 1976abolfazl (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ صبح)، yashar2014 (۷-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ صبح)، سعید محمدی (۷-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ صبح)، محمدفرزاد (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ عصر)، وحید...خنج (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ عصر)، farshid nafir (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ عصر)، zare (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ عصر)، aliss (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ عصر)، محمدی 194 (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ عصر)، ebrahim72 (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ عصر)، علی رضا (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ عصر)، amin201055 (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ عصر)، نادر (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ عصر)، اميركوروش (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ عصر)، سهراب (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ عصر)، kelidefars (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ عصر)، محمد از كرمان (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ عصر)، بیگانی***رفسنجان (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ عصر)، alibagherzadeh (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ عصر)، danial (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ عصر)، ahmad (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ عصر)، zagros (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ صبح)، abscom (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ صبح)، mohammad2003 (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ صبح)، ali ahmad (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ صبح)، الیاس (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ صبح)، *برف* (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ صبح)، جاسکی (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ صبح)، آیلین (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ صبح)، شهاب (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ صبح)، سورنا (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ صبح)، mbe (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ صبح)، کوانتوم (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ صبح)، هوای بارانی (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ صبح)، احسان-مشهد (۶-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ صبح)، samad (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ عصر)، pash (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ عصر)، مهدی-بوشهر(خورموج) (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ عصر)، Mehdi.B (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ عصر)، omidghorbani (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ عصر)، omran (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ عصر)، mmajid (۵-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ عصر)، m_d2347 (۵-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ عصر)، sandbad_007 (۵-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ عصر)، qwertyuiop[] (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ صبح)، سعید از رامسر (۵-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ صبح)، amir. arh (۵-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ صبح)، mohammadnateghi (۵-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ صبح)، 7468924365 (۵-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ صبح)، latif (۴-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ عصر)، سعیدسعادت (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ عصر)، masoud (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ عصر)، arash90 (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ عصر)، mehdi1369 (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ عصر)، yali (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ عصر)، amirbord (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ عصر)، mrbsh87 (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ عصر)، mnt1390 (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ عصر)، امیررضا (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ عصر)، ehsan913 (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ عصر)، ramin668 (۴-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ صبح)، aliakbarfaghih (۴-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ صبح)، farzam (۳-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ عصر)، changiz (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ عصر)، hooshangjahandari (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ عصر)، mjvali (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ عصر)، پیمان30 (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ عصر)، علیرضا آزرم (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ عصر)، ashkan (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ عصر)، ali kiya (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ عصر)، hashem (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ عصر)، 0پاییز0 (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ عصر)، احمد_خوزستان (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ عصر)، ardina...badri (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ عصر)، ava22 (۳-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ عصر)، crage (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ صبح)، ebyh (۲-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ عصر)، رضا از گیلان (۲-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ عصر)، KHORMOJ1 (۲-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان